Rodinný dom s veľkou záhradou – Most pri Bratislave

263 000,00€

Popis

Realitná kancelária Reality de iure, s.r.o., ponúka na predaj príjemný a dispozične veľmi dobre riešený  4-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v obci Most pri Bratislave.

Rodinný dom je v tvare štvorca, podpivničený s rovnou strechou. Orientácia domu S a JZ

Pozemok vrátane zastavanej plochy domu je o výmere 750 m2, zastavaná plocha domu je o výmere 80 m2, úžitková plocha domu je 160 m2.

V roku 2013 bola urobená rozsiahla rekonštrukcia domu, kde boli urobené nové rozvody vody, kúrenia, odpady okrem elektriky, ktorá bola len čiastočne urobená v kúpeľniach. Dom je zateplený s novou fasádou, plastové okná,  strecha je zateplená. Komín je vyvložkovaný.

Dispozícia domu:

Dom je postavený ako dvojpodlažný s kompletným podpivničením.

Na prízemí domu sa nachádza predsieň, vstupná hala, z ktorej sa vchádza do miestností na prízemí, a to do obývačky, kuchyne a kúpeľne s WC. V hale sa nachádza kachľová pec.

Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s WC, v ktorej je vaňa.

Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom v kotolni, ktorá sa nachádza v pivničných priestoroch, kde sa nachádza aj sklad a garáž. Pivničné priestory je možné prerobiť aj na obytnú plochu.

Dom má vybudované plynové kúrenie, dom je napojený na žumpu s predprípravou na kanalizáciu. Zároveň sa na pozemku nachádza studňa, ktorá sa používa na splachovanie v dome a polievanie záhrady.

Dom je zabezpečený ochranným systémom. Dom sa predáva bez zariadenia.

Mesačne prevádzkové náklady sú do 100 EUR (plyn 60 eur, elektrika 30 eur, voda 10 eur)

V obci Most pri Bratislave je vybudovaná kompletná občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, pošta, zdravotnícke služby, veterinárna klinika

Dopravná dostupnosť 30 min. centrum BA.

Cena: 263 000 EUR (dohoda možná), cena zahŕňa províziu, právny a realitný servis spojený s prevodom nehnuteľností a správny poplatok na katastri vo výške 66,00 EUR

V prípade potreby zabezpečujeme aj financovanie cez overených hypotekárnych partnerov.

Zdieľať nehnuteľnosť

Zdieľať