Vila Devín

Informácie o cene v RK

Popis

Reality de iure ponúka exkluzívne na predaj  luxusnú vilu s krásne upraveným veľkým pozemkom v lukratívnej časti Devín, v tesnej náväznosti na chránené veľkoplošné územie v dotyku s národnou kultúrnou pamiatkou, hradom Devín.

Vila je priestorovo a dispozične rozdelená na hosťovskú časť  a hlavné obytné krídlo, každé so samostatným hlavným vstupom z dvorovej časti. Vila je čiastočne podpivničená v časti hlavného obytného krídla, kde sa nachádza vnútorný bazén so saunou s orientáciou na J-Z. Vila je zhotovená z nadštandardných materiálov a stavebne bola skolaudovaná v roku 2002. Na pozemku sa nachádza tenisový kurt. V Blízkosti sa nachádza základná občianska vybavenosť.

Dispozícia Vily:

Hosťovská časť:

1.NP: závetrie, schodisko, WC, kuchyňa, denná miestnosť, pracovňa

2.NP: schodisko, chodba, sklad prádla, 2x izba – spálňa, každá má WC so sprchou a šatník

Podkrovie

Hlavné obytné krídlo:

1.PP: schodisko, vináreň, kuchynka, chodba, technická miestnosť

1.NP: vstup so zádverím, komora, kuchyňa, jedáleň, WC, šatňa, vstupná hala, schodisko, obývacia izba, zimná záhrada so vstupom do bazénovej časti, kde sa nachádza sauna s WC a sprcha, hala s bazénom a posilňovňou, terasa

2.NP: schodisko, galéria, spálňa so šatníkom, WC, sprcha  a vaňa, balkón, 3x detská izba, 1x hobby miestnosť,  3x balkón

Podkrovie

V dvorovej časti sa nachádza stavba so samostatným súpisným číslom, ktorá je rozdelená na:

1.NP: 4 – garáž, sklad záhradného nábytku, WC, sprcha, kuchynka

2.NP: schodisko, obytný veľkopriestor, v súčasnosti využívaný správcom ako administratívne priestory.

Plocha:

Nehnuteľnosti – (Obytná časť a garáže) sú zapísané na LV na samostatných parcelách ( 478 m2 a 137 m2), k vile patrí ešte pozemok o výmere 1765 m2, celkovo zastavané plochy o výmere 2380 m2.

Úžitková plocha obytnej časti je 950,68 m2,

Vila sa predáva so zabudovaným zariadením z dreveného masívu, v obytných miestnostiach sa nachádzajú krby.  Vykurovanie je zabezpečené  plynovým kotlom cez podlahové kúrenie, teplá úžitková voda je zabezpečená kombinovane, hlavne zo zásobníkov zo solárnych kolektorov.

Nachádza sa tam klimatizácia a zabezpečovací systém. Bližšie informácie o nehnuteľnosti a  o cene v RK.

 

Zdieľať nehnuteľnosť

Zdieľať